Kanapa Ortopedyczna Skay - Beż
  • Kanapa Ortopedyczna Skay - Beż
  • Kanapa Ortopedyczna Skay - Beż
  • Kanapa Ortopedyczna Skay - Beż
  • Kanapa Ortopedyczna Skay - Beż

Kanapa Ortopedyczna Skay - Beż

160,00 zł
Wysyłka w ciągu 24h
Rozmiar
Ilość
0 recenzje

Legowisko ortopedyczne, które łagodzi ból stawów i kręgosłupa a także zmniejsza napięcie mięśni oraz zapobiega odleżynom. Ortopedyczny materac, który został użyty w legowisku zalecany jest szczególnie dla psów dużych ras w każdym wieku, dla psów z nadwagą, dla psich seniorów oraz psów z problemami kostno-stawowymi, po urazach ortopedycznych, z dysplazją stawów i po zabiegach weterynaryjnych. Stosowanie specjalnego materaca dla psa niweluje u niego ból stawów, przyczynia się do szybkiej regeneracji mięśni i poprawia krążenie krwi. Nasze legowisko ortopedyczne Bimbay zapewnia doskonałą elastyczność punktową i podparcie dla ciała, zmniejsza ból mięśni oraz zapobiega tworzeniu się odleżyn i modzeli. Materac ortopedyczny Bimbay składa się z wypełnienia z pianką memory i pokrowca na suwak.

Specjalne, dwuwarstwowe wypełnienie o grubości 6cm z pianką memory. Ortopedyczne posłanie niweluje punkty nacisku i wspiera prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Dokładamy wszelkich starań by nasze legowiska były praktyczne. Wypełnienie tego legowiska pasuje rozmiarami do kanap Bimbay

Pokrowiec kanapy oraz materaca wykonany został z wodoodpornego i mocnego materiału skay, który jest imitacją prawdziwej skóry. Jeśli Twój pies ma modzele to z pewnością wiesz, że trzeba dbać o czystość jego legowiska by nie doprowadzać do wtórnych zakażeń skóry. Zdejmowany pokrowiec z materaca z pewnością spełni się w tym zadaniu.

Rozmiary materaca ortopedycznego dla psa

Rozmiar legowiska ortopedycznego

Wewnętrzne wymiary legowiska

(wymiary materaca ortopedycznego)

Wymiary zewnętrzne legowiska ortopedycznego
1 58x40 cm Kanapa 1 - 65x50 cm
2 66x50 cm Kanapa 2 - 80x65 cm
3 80x60 cm Kanapa 3 - 100x80 cm
4 100x70 cm Kanapa 4 - 125 x 90 cm
5 120x80 cm Kanapa 5 - 140 x 100 cm

Cena uzależniona od wybranego rozmiaru.

Sposób pielęgnacji czyli jak prać i czyścić legowisko ortopedyczne dla psa

Zaleca się pranie  w temperaturze 30 stopni C.

Nie prasować i nie suszyć mechanicznie.

16 innych produktów w tej samej kategorii: