Materac ortopedyczny dla psa - Grafitowy
  • Materac ortopedyczny dla psa - Grafitowy
  • Materac ortopedyczny  - Grafit
  • Materac ortopedyczny  - Grafit
  • Materac ortopedyczny  - Grafit
  • Materac ortopedyczny dla psa - Grafitowy

Materac ortopedyczny - Grafit

158,00 zł
Wysyłka w ciągu 48h
Rozmiar
Kolor
Kolor/wzór:
Ilość
1 recenzje

Legowisko ortopedyczne, które łagodzi ból stawów i kręgosłupa a także zmniejsza napięcie mięśni oraz zapobiega odleżynom. Ortopedyczny materac zalecany jest szczególnie dla psów dużych ras w każdym wieku, dla psów z nadwagą, dla psich seniorów oraz psów z problemami kostno-stawowymi, po urazach ortopedycznych, z dysplazją stawów i po zabiegach weterynaryjnych. Stosowanie specjalnego materaca dla psa niweluje u niego ból stawów, przyczynia się do szybkiej regeneracji mięśni i poprawia krążenie krwi. Nasze legowisko ortopedyczne Bimbay zapewnia doskonałą elastyczność punktową i podparcie dla ciała, zmniejsza ból mięśni oraz zapobiega tworzeniu się odleżyn i modzeli. Materac ortopedyczny Bimbay składa się z wypełnienia z pianką memory i pokrowca na suwak.

Specjalne, dwuwarstwowe wypełnienie o grubości 6cm z pianką memory. Ortopedyczne posłanie niweluje punkty nacisku i wspiera prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Dokładamy wszelkich starań by nasze legowiska były praktyczne. Wypełnienie tego legowiska pasuje rozmiarami do kanap Bimbay. Możesz swoją kanapę zmienić w kanapę ortopedyczną! 

Pokrowiec materaca został wykonany z mocnej tkaniny obiciowej, odpornej na ścieranie, rozrywanie, rysowanie i obciążenia. Pokrowiec posiada wszyscy suwak, dzięki któremu możesz zdjąć go w celu wyprania czy zmiany np. na inny kolor. Dzięki temu rozwiązaniu utrzymanie czystości jest naprawdę łatwe. Jeśli Twój pies ma modzele to na pewno wiesz, że trzeba dbać o czystość jego legowiska by nie doprowadzać do wtórnych zakażeń skóry. Zdejmowany pokrowiec z pewnością spełni się w tym zadaniu.

Rozmiary materaca ortopedycznego dla psa

Rozmiar materaca ortopedycznego Wymiary materaca ortopedycznego Rozmiar kanapy Bimbay do której pasuje materac ortopedyczny
3 80x60 cm Kanapa 3 - 100x80 cm
4 100x70 cm Kanapa 4 - 125 x 90 cm
5 120x80 cm Kanapa 5 - 140 x 100 cm

Cena uzależniona od wybranego rozmiaru.

Sposób pielęgnacji czyli jak prać i czyścić legowisko ortopedyczne dla psa

Zaleca się pranie ręczne w temperaturze 30 stopni C.

Nie prasować i nie suszyć mechanicznie.

2 innych produktów w tej samej kategorii: