Gąbka - podłoga do kanap
  • Gąbka - podłoga do kanap

Gąbka - podłoga do kanap

24,00 zł
Wysyłka w ciągu 48h
Rozmiar
Ilość
0 recenzje

Materac do Kanapy 

Czasem zdarza się, że materac w naszej kanapie dla psa ulega zniszczeniu, ale nie musisz martwić się o wymianę całego legowiska! Nasz nowy produkt, Materac do Kanapy dla Psa, to idealne rozwiązanie, które pozwala Ci zachować wygodę i komfort Twojego pupila bez konieczności wymiany całego legowiska.

Główne Zalety:

  • Wysokiej Jakości Materiały: Wypełnienie wykonane z wytrzymałej gąbki, dodatkowo zabezpieczonej ochronnym materiałem, gwarantuje trwałość i wygodę.
  • Doskonałe Wsparcie: Dolna warstwa z gąbkowego materaca dopasowuje się do ciała psa, zapewniając mu komfort i wygodę podczas snu.
  • Komfortowy Wypoczynek: Dzięki doskonałemu rozkładowi siły nacisku na powierzchnię spania, Twój pies będzie mógł cieszyć się spokojnym snem i wypoczynkiem.
  • Elastyczność i Wytrzymałość: Wypełnienie materaca dopasowuje się do kształtu ciała psa, zapewniając mu wsparcie i odprężenie. Dodatkowo, natychmiast powraca do swego pierwotnego kształtu, co zapewnia długotrwałą wygodę.

Nie pozwól, aby zniszczony materac w kanapie zepsuł komfort Twojego psa! Wybierz nasz Materac do Kanapy dla Psa i zapewnij swojemu pupilowi najwyższy standard wygody i odpoczynku, bez konieczności wymiany całego legowiska.

Wybierz rozmiar materaca, taki sam jak rozmiar kanapy, którą posiadasz. 

1 - pasuje do wszystkich kanap roz. 1 

2 - pasuje do wszystkich kanap roz. 2

3 - pasuje do wszystkich kanap roz. 3

4 - pasuje do wszystkich kanap roz. 4

5 - pasuje do wszystkich kanap roz. 5

16 innych produktów w tej samej kategorii: