Silikon - maroko / czarny
  • Silikon - maroko / czarny
  • Silikon - maroko / czarny

Silikon - maroko / czarny

95,00 zł
Wysyłka w ciągu 48h
Rozmiar
Ilość
0 recenzje

Wybierając legowisko Silikon, wybierasz wygodę i komfort dla swojego pupila. Psy podczas snu często zwijają się w kłębek. Owalny kształt oraz rant okalający legowisko powodują, że śpiący w nim pies dopasowuje się do formy legowiska. Wzmacnia to u psa poczucie bezpieczeństwa i wpływa na poczucie komfortu podczas snu.

  • Materiał zewnętrzny: miły i miękki w dotyku plusz.
  • Wypełnienie: kulka silikonowa.
  • Legowisko dwuczęściowe: podstawa + wyjmowana poducha.
  • Legowisko składa się z podstawy i wyjmowanej poduszki, ale nie jest rozbieralne, pranie elementów odbywa się w całości.
  • Cena uzależniona od wybranego rozmiaru.

Legowisko Silikon - posłanie dwuczęściowe

Legowisko owalne silikon składa się z dwóch części: podstawy i wyjmowanej poduszki. Obie części zostały wykonane z miękkiego miłego w dotyku pluszu. Jest to materiał wysokiej jakości, a jego zalety sprawiają, że jest tkaniną bardzo uniwersalną o szerokim zastosowaniu w krawiectwie.

Wypełnienie

Legowisko zostało wypełnione kulką silikonową. Dzięki swojej specyficznej budowie kulka silikonowa zapewnia puszystość, sprężystość oraz doskonałą wentylację powietrza. Wypełnione nią legowisko nie odkształca się. Ponadto posiada doskonałe cechy termoizolacyjne i antyalergiczne. Jej neutralny wpływ na organizm sprawia, że znajduje zastosowanie jako wypełnienie kołder, kurtek czy materacy, również dla niemowląt. Kulkę silikonową powszechnie uważa się za typowy zamiennik naturalnego puchu.

Rozmiary legowiska  (wymiary zewnętrzne):

1 - 35 x 20 cm, 

2 - 45 x 22 cm

3 - 55 x 25 cm

4 - 62 x 25 cm 

Cena uzależniona od wybranego rozmiaru.

Sposób pielęgnacji

Zaleca się pranie  w temperaturze 30 stopni C. Nie prasować i nie suszyć mechanicznie.

4 innych produktów w tej samej kategorii: