logo%20BIMBAY%202.jpg

Stworzenie miejsca komfortowego snu i odpoczynku pupila było kluczową misją od początku istnienia firmy. Skupieni na tym, aby dogłębnie zrozumieć rzeczywiste potrzeby czworonoga, rozpoczęliśmy produkcję - tworzymy legowiska z wysokogatunkowych materiałów, dla najbardziej wymagających użytkowników. Solidne tkaniny odporne na intensywne użytkowanie, przemyślane kształty i ergonomiczne materace – to wszystko składa się na wysokiej klasy legowiska Bimbay, produkty, z których jesteśmy najbardziej dumni.

Baner Bimbay-2.jpg

Legowiska klasy premium – sen, który naprawdę daje ukojenie

Firmę założyliśmy już w 2004 roku, mając nadzieję, że wspólnymi siłami stworzymy naszym pupilom lepszą, bezpieczniejszą rzeczywistość, w której będą mogły poczuć swobodę i odnaleźć własne miejsce. Nie jesteśmy w stanie przywrócić im bliskości dawnej natury i jej wyjątkowych walorów, które ukształtowały czworonogi, jako silny, pełny odwagi, inteligentny gatunek. Pragniemy zadbać o to, aby naszym psom u ludzkiego boku, żyło się jak najlepiej, zarówno wtedy, gdy pragną zabawy i aktywności, jak i wówczas, gdy liczy się odpoczynek.

Misja zrozumienia psich potrzeb

Od 2000 roku za psami jeździmy po całej Europie, towarzysząc im w ważnych chwilach. Jesteśmy tuż obok, kiedy właściciele szukają dla nich najwyższej klasy rozwiązań. Wszystko, co robimy, każdy produkt, który oferujemy, szyjemy jednak tutaj – w Polsce – z najlepszych gatunkowo tkanin i materiałów. Tworzymy własne projekty, które testowane są pod względem wytrzymałości, właściwości wodoszczelnych, a nawet zwyczajnej wygody, bo legowisko dla psa klasy premium ma być obietnicą spokojnego snu i troski o zdrowie.

Naszą misją jest zrozumienie psich potrzeb i udzielenie na nie najwłaściwszej odpowiedzi. Tworzymy legowiska, które dają psu jego własne, upragnione miejsce, w którym ma szansę efektywnie wypocząć, wyciszyć się, odzyskać siłę i równowagę. Krokiem milowym w rozwoju marki stała się produkcja posłań styropianowych. Od tamtej pory nie ustajemy w wysiłkach, wprowadzając wciąż nowe produkty, kroje, tkaniny i printy.

Psi azyl, psi spokój – aby czworonogom żyło się lepiej

Legowiska Bimbay to prawdziwy dom w najbliższej Twojemu psu perspektywie. Dostatecznie przytulny, aby czuł się w nim komfortowo. Ergonomicznie zaprojektowany tak, aby dawał solidne, bezpieczne podparcie dla zmęczonego ciała i obciążonego kręgosłupa. Ostatecznie zaś, skutecznie osłaniający od nadmiaru codziennych bodźców. My go tworzymy – Ty wybierasz. Wspólnie budujemy psu miejsce, które nie rodzi wątpliwości ani trudności w akceptacji.

Nowoczesne posłania Bimbay oraz akcesoria – wkłady i pokrowce – projektujemy tak, aby pasowały do wszystkich wnętrz, od minimalistycznych, klasycznych, po rustykalne aranżacje. Chcemy, aby dzięki temu, jak dobrze się prezentują oraz łatwości utrzymania najwyższej higieny, mogły pozostać na widoku, jako spójna część Waszej wspólnej przestrzeni.

Poznaj ofertę Bimbay – marki, której celem jest zachowanie równowagi między formą, a funkcją, przestrzenią do życia a wypoczynkiem, a przede wszystkim stworzenie najlepszych warunków dla zapewnienia zdrowia i komfortu Twojego pupila.

Instagram, Facebook